poniedziałek, 26 maja 2014
Na Dzień Matki.

Dziś specjalnie wydanie posta, specjalnie... dla mojej Mamy! Wiem, że każdy uważa swoją mamę za najwspanialszą na świecie. Ale ten, kto poznał moją Mamę, na pewno zgodzi się ze mną, że to nie tylko wyjątkowa mama, ale zupełnie nadzwyczajna osoba.


Nie będę się rozpisywać, co zawiera się w słowie "nadzwyczajna", bo brakłoby mi tu miejsca. Nie będę też, dla Ciebie, Eluniu, układać strojnych życzeń, bo jeszcze by wyszedł z tego jakiś niepożądany banał. Rzeknę Ci tylko: wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Matki! A resztę życzeń niech załatwi ta oto piosenka. Może nietypowa jak na Dzień Matki, ale ma za to radosne motto, dobre na każdy dzień.

Today is the Polish Mother's Day, so I'm creating a special post just for my Mum. I know, everyone thinks, his or her mother is the most wonderful mother in the world, but I'm sure, everyone, who has met my Mum, knows she is a totally unique person. I dedicate my Mum this Polish song with a perfect motto for each day, which in free translation means: "Let's get on with our business".A teraz pędzę robić swoje, bo Mama już pewnie robi swoje od rana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz